sales@centurybudapest.com | +36-70-340-6164

Property Manager / Ingatlankezelő állás

Property Manager / Ingatlankezelő

A Century Group Budapest egyik vezető szállodai szolgáltatója. Több mint 200 modern szobát működtetünk 6 épületben, Budapest központjában. Cégünk az alapítás óta gyorsan növekedett, 2019-ben elérte a 100 csapattagot. Célunk, hogy tovább növekedjünk vállalati ügyfélkörünk bővítésével, amely már több multinacionális vállalatot is tartalmaz. Az ingatlanokkal kapcsolatos adminisztrációs teendők elvégzésére keressük csapatunk új tagját.

Főbb feladatok:

  • Közüzemi szolgáltatók szerződéseinek és számláinak kezelése
  • Hibabejelentések a szolgáltatók felé
  • Közmű szolgáltatókkal és társasházak közös képviselőivel való kapcsolattartás
  • Ingatlantulajdonosokkal való kapcsolattartás
  • A létesítmények folyamatos, magas minőségű üzemeltetésének biztosítása
  • Napi adminisztrációs feladatok kiemelkedő precizitással való ellátása
  • Kapcsolattartás e-mailben és telefonon a vezetőséggel és a cég részlegeivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office programok ismerete
  • A precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Hibafeltáró gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Belvárosi iroda, amely tömegközlekedési eszközökkel könnyen megközelíthető
  • Lehetőség arra, hogy egy dinamikusan növekvő vállalat részese legyél és kibontakoztasd a tehetséged
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat
  • Nyitottak vagyunk az ötleteid irányába
  • Akár azonnali kezdéssel

Amennyiben elnyerte tetszésed állásajánlatunk, jelentkezz e-mailben önéletrajzod csatolásával a career@budapestroom.com címünkön!